fbpx

NAWOZY DOGLEBOWE WAPNIOWE/MAGNEZOWE

Nawozy wapniowe BioCalc2.0 to jedne z najwyżej cenionych produktów na rynku. Charakteryzuje je bardzo wysoka reaktywność.

SALETRA WAPNIOWA/MAGNEZOWA

Jesteśmy dystrybutorem doskonałej jakości płynnej saletry wapniowej oraz magnezowej, zarówno w formie płatkowanej jak i płynnej

KREDA DOGLEBOWE HUMI+

Doskonały produkt dla wszystkich rodzajów gleb uprawnych i trwałych użytków zielonych na bazie kredy jeziornej (najmłodszego geologicznie pokładu kredowego)

NAWOZY DOLISTNE PŁYN/KRYSZTAŁ/ZAWIESINA

Masz dosyć handlowania tym co mają wszyscy. Stwórz własny, niepowtarzalny produkt i zarabiaj więcej. Stwórz własną markę.

Innowacyjne podejście do nawożenia

Nawozy w postaci zawiesinowej.

Nawozy skoncentrowane, dzięki rewolucyjnej, zawiesinowej formie posiadają właściwości, które mają na celu zaopatrzenie roślin w brakujące składniki oraz zapobieganie ich deficytom w maksymalnie efektywny sposób. Możliwe jest to, dzięki połączeniu właściwości, które posiadają nawozy stałe (wysoka koncentracja składników) oraz roztworowe (łatwość stosowania i wysoka przyswajalność przez rośliny).

Dzięki swoim unikalnym zaletom, zdobyły uznanie klientów poza granicami Polski, m.in. w Niemczech, Krajach Bałtyckich, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Albanii, Mołdawii, Kazachstanie, czy Tajwanie, przyczyniając się do bardziej efektywnego rolnictwa.
Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zastosowania nowoczesnych technologii w rolnictwie, zachęcamy do kontaktu.

Sprawdź co możemy zaoferować

Chcesz stworzyć markę własną? Od produktu, marketing, po sprzedaż.

Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto współpracować
z JP Agro.

Swoje doświadczenie w branży nawozowej budujemy od ponad 10 lat współpracując z producentami z Polski oraz UE. Nasze produkty zawsze dopasowane do klienta i poparte wieloletnimi badaniami prowadzonymi we współpracy z najbardziej doświadczonymi ośrodkami naukowymi. Od samego początku działalności zwracamy szczególną uwagę na jakość i chęć spełnienia oczekiwań naszych klientów. Relacje partnerskie i zaufanie, innowacje oraz troska o środowisko to nasze cele.

Z tego względu w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktów opartych o najnowsze rozwiązania biotechnologii. Dajemy gwarancję kompleksowego nawożenia upraw i ochrony przed najczęściej występującymi niedoborami mikroelementów.

Produkty, które Państwu oferujemy na bieżąco kontrolują nowoczesne laboratoria badawcze, które dbają o jakość, stabilność i powtarzalność oferowanych produktów. Oferowane przez nas produkty, jak i surowce stosowane przy ich produkcji, są całkowicie bezpieczne oraz spełniające najwyższe standardy obowiązujące w Unii Europejskiej. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.