fbpx

Inspirujemy
naszych klientów do podejmowania trafnych decyzji.

Firma J&P Sp z o.o. została stworzona na potrzeby utworzenia kompleksowej oferty dla firm, rolników i hodowców.

Nasza pasja i doświadczenia w branży AGRO zaowocowało innowacyjnym podejściem do wsparcia rolnictwa, które jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

INSPIRUJEMY NASZYCH KLIENTÓW
DO PODEJMOWANIA TRAFNYCH DECYZJI.

Oprócz standardowych produktów dla rolnictwa oferujemy produkty, które w znaczący sposób poprawiają rentowność gospodarstw/przedsiębiorstw jak Kontenerowe mieszalnie pasz, produkty, które wpływają na ekologię – kontenerowe biogazownie czy też roślina typu Rutwica, która w znaczący sposób poprawia jakość gleby.

Wszystkie rozwiązania są sprawdzone i oparte o doświadczenia naszych klientów.

Chcemy być synonimem innowacyjnych rozwiązań w branży AGRO. Chcemy wyznaczać kierunek rozwoju tej branży.

POMAGAĆ. BUDOWAĆ ZAUFANIE.
ZACHWYCAĆ SKUTECZNOŚCIĄ. NIE IRYTOWAĆ…

Jak zadowalać naszych klientów i uczynić biznes przyjemnym? Chcemy dostarczać dokładnie to, czego i kiedy potrzebujecie, uczyć się i rozwijać się razem z Wami, rozszerzać źródła informacji o Was, aby precyzyjniej oferować produkty i usługi wpływające na Wasz biznes. Chcemy zbudować dominującą pozycję na rynku jako firma mobilna poprzez oferowanie wygodnych, przyjaznych, intuicyjnych aplikacji mobilnych do rozwoju Waszego biznesu. Chcemy zwiększać bazę aktywnych użytkowników aplikacji mobilnych i sprzedaż przez ten kanał aby współpraca z Wami stawała się przyjemniejsza i bardziej efektywna. Chcemy również skutecznie zarządzać naszymi zasobami dzięki czemu uzyskamy wzrost naszego biznesu zwiększając wielkość zatrudnienia. Chcemy upraszczać, automatyzować i digitalizować wszystkie procesy, aby szybciej, precyzyjniej, dokładniej dostarczać to czego od nas oczekujecie.

Witamy w naszym świecie

Czym kierujemy się codziennie

To praca na rzecz przyszłych pokoleń, to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca i zrozumienie. Wspólne wartości stanowią podstawę rozwoju naszej organizacji oraz budowania zaufania w relacjach z klientami. Jasno określony model wartości jest wyrazem wewnętrznej spójności: odpowiednia obsługa, a także wyznaczanie właściwych kierunków działania w warunkach coraz bardziej wymagającego otoczenia rynkowego.

Zobacz naszą prezentację
Doświadczony agronom

Jacek Ignaczak

Ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu rynku sprzedaży i długotrwałych relacji biznesowych w branży AGRO. Jestem ekspertem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu żywienia zwierząt, nasiennictwa i nawożenia. Najważniejszy jest sukces klienta.

Kontakt

+48 693 090 731

jacek.ignaczak@jpagro.pl

ul. Toruńska 148 87-800 Włocławek

Doświadczony marketingowiec AGRO

Paweł Pofit

Od ponad 15 lat pracuję w branży AGRO współpracując z zarówno z tymi największymi jak i tymi najmniejszymi biznesami. Pomagam tworzyć marki, produkty,usługi i narzędzia wsparcia sprzedaży wykorzystując wszystkie możliwe kanały komunikacji. Sukces klienta to mój sukces.

Kontakt

+48 731 090 741

pawel.pofit@jpagro.pl

ul. Toruńska 148 87-800 Włocławek

CO BUDUJE NASZ PROFESJONALIZM

Najważniejsze nasze wartości.

Budowanie poprzez pozytywne relacje z klientem

Najważniejsze to zaangażowanie na rzecz klienta i spełnienie jego oczekiwań

Budowanie poprzez patrzenie w przyszłość

Bardzo ważne jest dla nas rozwijanie się poprzez innowacje, które przenosimy na klienta.

Budowanie poprzez profesjonalne upraszczanie

Chcemy aby nasze działania były profesjonalne, proste i skuteczne, dające profity klientowi