fbpx


Profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej

POMAGAMY WAM ROSNĄĆ

Organizacja międzynarodowa jaką jest Unia Europejska dysponuje budżetem, z którego finansowane są różne działania mające na celu zmniejszenie różnic pomiędzy państwami członkowskimi i ich regionami. Najbardziej popularnymi środkami uzyskiwanymi z unijnego budżetu są środki przeznaczane na rozwój przedsiębiorstw.

Dlatego świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej i oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji dla rolników, które umożliwiają realizację kolejnych inwestycji w gospodarstwach rolnych. Wpływa to pozytywnie na rozwój branży. Obecna perspektywa finansowania 2014-2020 przyniosła kolejną pulę środków pieniężnych dlatego wyręczamy naszych Klientów z większości formalności, gwarantując przy tym maksymalne zaangażowanie z naszej strony, aby każdy z naszych klientów mógł się rozwijać i stawać się konkurencyjny.

Dofinansowanie z Unii Europejskiej dla rolników i przedsiębiorców to sposób na nowoczesność, konkurencyjność, rozwój!

Fundusze europejskie dla branży AGRO niosą wiele możliwości. Perspektywa 2014-2020 to 115 mld euro do rozdysponowania w ramach funduszy europejskich dla rolnictwa! Dlatego pomagamy uzyskać dotacje unijne na:

 • zakup urządzeń i maszyn
 • zakup wyposażenia niezbędnego do produkcji
 • zakup maszyn i sprzętów sprzyjających ochronie środowiska
 • zakup sprzętu komputerowego
 • budowę, modernizację budynków

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich umożliwia uzyskanie znacznych środków pieniężnych. Dofinansowanie na rozwój obszarów wiejskich jest wypłacany w ramach 6 filarów:

 1. Wsparcie efektywnego gospodarowania zasobami naturalnymi oraz przejścia na gospodarkę niskoemisyjną odporną na zmianę klimatu
 2. Wzmacnianie i ochrona ekosystemów zależnych od rolnictwa
 3. Transfer wiedzy i innowacji w rolnictwie
 4. Promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich, a także ograniczanie ubóstwa
 5. Wspieranie poprawy konkurencyjności wszystkich sektorów rolnictwa
 6. Promowanie zarządzania ryzykiem w rolnictwa, wsparcie organizacji łańcucha żywnościowego

Dotacje z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich umożliwią realizację istotnych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz się rozwijać?

TO BARDZO PROSTE

Jak chciałbyś się rozwijać?

Zastanów się co chciałbyś zrobić dla swojego przedsiębiorstwa.

Napisz do nas lub zadzwoń

Opisz swoje pomysły, obawy, pytania. Umówimy się na rozmowę.

Wybierzemy najlepszy program

Napiszemy wniosek, który spełni Twoje oczekiwania i przyniesie Ci profity.

 • doskonałą znajomość procesu przyznawania dotacji, w szczególności reguł i kryteriów selekcji wniosków o dofinansowanie,
 • wysoką skuteczność w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji,
 • profesjonalną współpracę, dającą maksymalne efekty przy minimalnym zaangażowaniu klienta.

Pomagamy w sprecyzowaniu pomysłów, ocenie szans na otrzymanie dotacji, znalezieniu odpowiedniego źródła finansowania projektu, w tworzeniu i pisaniu wniosków, opracowaniu montażu finansowego (budżetu) oraz zarządzaniu projektami, w tym również na etapie kontroli projektu.

Sprawdź nas.

Dlaczego my?

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, jak i rolników, i koncentruje się w głównej mierze na wsparciu ich działań rozwojowych poprzez oferowanie kompleksowych usług doradztwa skoncentrowanych na skutecznym pozyskiwaniu kapitału na inwestycje proinnowacyjne, proekologiczne i infrastrukturalne, a także świadczenie usług szkoleniowych związanych z prowadzeniem i rozwojem swoich działalności.

NIE ZWLEKAJ.
Skontaktuj się z nami już dziś: +48 731 090 741

Napisz do nas