fbpx
DOŚWIADCZENIE

KONTENEROWA WYTWÓRNIA PASZ

 

Rynek drobiarski w Polsce przeżywa dynamiczny rozwój. Jest to spowodowane korzystnymi warunkami na rynkach światowych sprzyjającym rozwojowi exportu. Jednak jak długo ten rozwój będzie możliwy tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, a na chwilę obecną hodowca nie ma wpływu ani na cenę sprzedawanego żywca ani na główny parametr kosztotwórczy jakim jest cena paszy. W sytuacji dekoniunktury i ewidentnej straty nie ma co liczyć, że któraś z komercyjnych firm paszowych przyjdzie z pomocą rezygnując ze swojej marży lub decydując się na solidarną z hodowcą stratę. Jedyną drogą jest usamodzielnienie się inwestując w rozwiązania pozwalające na produkcję profesjonalnych (nie odbiegających jakością od przemysłowych) pasz we własnym zakresie.

Proponowane rozwiązanie techniczne to innowacyjne, w pełni zautomatyzowane, kontenerowe mieszalnie pasz, które można postawić praktycznie w dowolnym miejscu na fermie bez konieczności inwestowania w elementy stałe jak fundamenty, hale itd.(niezbywalne w razie konieczności sprzedaży) oraz pozwoleń budowlanych.

Techniczne rozwiązanie to tylko jeden z elementów drogi Państwa drogi do niezależności.

Aby wszystko funkcjonowało zgodnie z Państwa oczekiwaniami jesteśmy również w stanie zapewnić wsparcie techniczne w ułożeniu receptur pasz dostosowanych do możliwości technicznych oraz dostępnych surowców. Możliwe obniżenie kosztu produkcji paszy w oparciu o proponowane rozwiązanie to od 100 do nawet 150pln/t przy produkcji brojlera.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na polskim rynku fińskiej firmy JPT Industrial Solutions, która świadczy kompleksowe usługi budowy wytwórni pasz, od projektu, transport konstrukcji i urządzeń po montaż i uruchomienie. Gwarantujemy wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz wysoka dbałością o ich jakość. Nasi eksperci i pracownicy dostosowują obiekty do potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszą siłą jest sprawna, szybka dostawa i montaż, a także fachowe doradztwo w zakresie potencjalnych możliwości zwiększenia zdolności produkcyjnych wytwórni pasz.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI –>

Nowoczesna technologia

Wpływ na koszt produkcji

Zbywalny majątek trwały

Finansowanie ze środków UE

JAK DZIAŁAMY

Proste 4 kroki  do zwiększenia opłacalności hodowli.

01

KONCEPCJA

Określenie potrzeb klienta i dopasowanie najlepszych rozwiązań produkcji pasz.

02

PROJEKTOWANIE

Projektujemy wytwórnię i szukam źródeł finansowania wśród programów UE.

03

BUDOWA

Gotowe elementy instalowane są u klienta pod nadzorem specjalistów.

04

WSPARCIE

Pomagamy w układaniu dawek, doborze surowców..., szkolimy z obsługi i serwisujemy.

Roman Mielcarek

Roman Mielcarek

Właściciel gruntów rolnych

Pełne wsparcie i dobra cena

Poszukiwanie nowych rozwiązań, zaufanie są konieczne do dalszego rozwoju i utrzymania się na rynku . J&P Sp z o.o. to nie tylko nasiennictwo, dobrej jakości nawozy doglebowe, to nie tylko doradztwo ale zaufanie i gwarancja zwiększenia zysków i bezpieczeństwa. <div class="testimonial-person"></div>